پرسش‌های رایج

مخاطبان مدرسه‌ی پژواک چه کسانی هستند؟‌

 تمام علاقه‌مندان به مسائل حوزه‌ی آموزش،‌ امور مربوط به معلمان و سیاست‌گذاری‌های آموزشی مخاطبان مدرسه هستند؛ از جمله معلمان  و کادر آموزشی، ترویج‌گران آموزش، فعالان سمن‌های آموزشی و تشکل‌های صنفی، اهالی رسانه و پژوهشگران سیاست‌گذاری آموزشی.

دوره‌های مدرسه‌ی پژواک برای چه کسانی مناسب است؟

دوره‌های آموزشی ما برای معلمان مدارس دولتی و غیرانتفاعی، کادر اداری مدارس، دانشجو-معلمان،  بازنشستگان فرهنگی،  ترویج‌گران آموزشی و فعالان حق آموزش طراحی شده است. 

مدرسه‌ی پژواک چه فعالیت‌های دیگری به غیر از دوره‌ی آموزشی انجام می‌دهد؟

برگزاری وبینارهای آموزشی، تهیه و انتشار محتوای آموزشی در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی، ترجمه و انتشار مطالعات موردی و تحقیقات کاربردی در حوزه‌ی سیاست‌گذاری و ترویج‌گری آموزشی و تجربه‌های موفق فعالان و ترویج‌گران آموزشی و صنفی در دیگر کشورها.

چگونه در دور‌ه‌ها ثبت‌نام کنیم؟

برای ثبت‌نام باید «فرم ثبت‌نام»‌ دوره‌ی دلخواه را تکمیل و ارسال کنید. فرم ثبت نام هر دوره در صفحه‌ی مربوط به همان دوره در بخش «دوره‌ها»ی وب‌سایت پژواک در دسترس است. 

هزینه‌ دوره‌ها و وبینارها چقدر است؟

تمام فعالیت‌های مدرسه پژواک از جمله دوره‌ها، وبیناره و مشاوره‌های فردی ا«آنلاین» و «رایگان» است.

دفتر مدرسه پژواک کجاست؟

پژواک یک مدرسه‌ی آنلاین است؛ یعنی تمام برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌های آن در فضای آنلاین انجام می‌شود و دفتر فیزیکی ندارد. مدرسه‌ی پژواک با اتکا به امکانات جهان بدون مرز اینترنت، فضای آموزشی خود را فراتر از چارچوب‌های فیزیکی و جغرافیایی ساخته است. همکاران، ترویج‌گران و تسهیل‌گران آموزشی مدرسه‌ی پژواک به‌صورت آنلاین از گوشه‌ی خانه‌ها و دفترهای شخصی‌شان در سراسر جهان به باهمستان آنلاین ما می‌پیوندند. 

چه کسانی به اطلاعات شخصی در فرم‌های ثبت‌نام دسترسی دارند؟

مدرسه‌ی پژواک به حفظ حریم شخصی شرکت‌کنندگان متعهد است و اطلاعات شخصی افراد را با هیچ مؤسسه و طرف سومی به اشتراک نمی‌گذارد. ایمیلی که در فرم ثبت نام یک دوره یا عضویت در خبرنامه پژواک وارد می‌کنید نیز برای مصارف تجاری یا تبلیغاتی استفاده نخواهد شد. اطلاعات شرکت‌کنندگان در هر دوره فقط کاربرد آموزشی دارد و تنها در اختیار اعضای تیم آموزشی همان دوره قرار می‌گیرد. 

می‌توانم از محتوای متنی یا تصویری پژواک استفاده کنم؟

استفاده از مطالب تولید شده یا ترجمه شده توسط تیم آموزشی مدرسه پژواک،‌ با ذکر منبع آزاد است. 

چطور با کادر آموزشی مدرسه تماس بگیرم؟

بهترین راه تماس ارسال ایمیل است. همچنین می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی توییتر، تلگرام یا اینستاگرام به ما پیام بدهید. ایمیل و همین‌طور صفحه‌ی ما در شبکه‌های اجتماعی در انتهای تمام صفحات وب‌سایت در دسترس است و با کلیک روی هر کدام از نشانه‌ها در نوار پایین صفحه می‌توانید به ما پیام دهید. 

افزون بر این، شرکت‌کنندگان هر دوره می‌توانند از طریق ایمیل بطور مستقیم با تسهیلگران همان دوره تماس بگیرند. ایمیل این افراد با شروع دوره برای شرکت‌کنندگان ارسال می‌شود.